EN

Yasal Bilgiler

Değerli Müşterimiz;

ECZİTA uygulamasının üye giriş sistemine girebilmeniz için sizden hiçbir zaman, GSM numaranız, cep telefonu marka ve model bilgileri istenmez. Bu bilgiler üyelik başlangıcı sırasında istenir. Üyelik sistemine giriş için kullanıcıya, kullanıcı adı ve şifre verilecektir.

Tarafımızdan gönderilen e-postalar eczita.com uzantılıdır. ECZİTA’dan gönderilmiş gibi görünen fakat ECZİTA.com uzantılı olmayan hiçbir e-posta adresine itibar etmeyiniz. İşbu sahte e-posta adreslerinden gelen e-postalar üzerine yapacağınız iş ve işlemlerde ECZİTA TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ sorumluluk kabul etmemektedir.

ECZİTA üzerinden size gönderdiğimiz e-postalarda sizden hiçbir zaman sistemde kayıtlı İBAN hesabınız dışında IBAN bilgisi, banka, kredi kartı bilgisi, T.C. kimlik numarası bilgisi istenmemekte olup kart aidatı, promosyonlar ile ilgili erken ödeme kolaylığı gibi gerekçelerle bilgilerinizin paylaşımının istenmesi yapılmamaktadır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda en kısa zamanda şirketimize bilgi vermenizi rica ederiz.

ECZİTA uygulamasına girmek için, tarafınıza verilen kullanıcı adı ve şifre yeterli olup şifrenizi unutmanız durumunda şifre sıfırlama adımlarını takip edebilirsiniz. Bu adımların sonucunda sisteme kayıtlı cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre sıfırlama kodu gönderilecektir.

Tarafınıza sunduğumuz hizmete ilişkin kullanıcı bilgilerinizi, hassas verilerinizi, hesap numaranızı veya şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmamalısınız, bu bilgilerin gizliliğini korumak sizin yüküm ve sorumluluğunuza girmektedir. Bu bilgileri paylaşmış olmanızdan kaynaklanacak maddi ve manevi zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Size daha iyi hizmet sunabilmemiz için mobil uygulamamızın son sürümünü kullanınız. İnternet sitesi üzerinden yapılan duyuru ve değişiklikleri takip etmeniz uygulamayı daha inovatif kullanmanız açısından önemlidir.

Kimlik doğrulamanızın doğru gerçekleşmesi ve hesabınıza üçüncü kişilerin erişmemesi için uygulamayı kendinize ait telefon ve tabletlerde kullanmalısınız. Bu sorumluluk tamamen size aittir.

Size verdiğimiz kartın kaybolması, çalınması veya hesabınızda tanıdık olmayan işlemlerle karşılaşmanız yahut şüpheli başka bir durumla karşılaştığınızda destek maili üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşıp bizleri bilgilendirmeniz gerektiğini

Bilginize sunarız. Saygılarımızla…